Вы находитесь на официальном сайте производителя

 

Скоро зима – час замислитись про теплу ковдру

Осінь вступила у свої права і ночі стають все холоднішими. Ще трохи - і прийде зима. Як же тут обійтися без теплої ковдри, з якою можна буде насолоджуватися затишком і комфортом.

 

У колекції нашого інтернет-магазину є прекрасні вовняні ковдри з овечої і верблюжої вовни. З ними ніякі холоди не будуть страшні. Чому саме вовна верблюжа або овеча, запитаєте Ви? Все просто, адже натуральні матеріали мають відмінні терморегулірующимі властивості. Вони не дозволяють розсіюватися теплу, зберігаючи його всередині, тим самим підвищуючи комфортність ковдри. Тож не дивно, що вовняні ковдри незмінно користуються популярністю в українських споживачів. До того ж, вважається, що вовна благотворно впливає на організм людини. Особливо такі ковдри будуть корисні людям, які страждають від ревматизму, остеохондрозу або схильні до частих простудних захворюваннь. А ось верблюжі ковдри гіпоалергенні і відмінно підійдуть для дітей та людей похилого віку.


В асортименті ковдр бренду Біллербек є відмінні вовняні ковдри, які допоможуть створити прекрасні умови для сну взимку. Для їх виготовлення використовують м'який підпушок вівці або верблюда, що робить вироби особливо легкими і повітряними. Людина під такою ковдрою не буде пітніти, а значить сон буде міцним, а пробудження радісним. Наприклад, ковдра Камелія прекрасно зігріє в морозні ночі, захистить від протягів і холоду. М'який і легкий виріб зроблено з вовни верблюда, він не електризується, відштовхує пил. Ковдри з овечої вовни Версаль, Олімпія, Екстра стануть справжнім порятунком для тих, хто постійно мерзне. Вони дуже приємні на дотик, м'які, повітряні та еластичні. Це просто чудові варіанти для зимових холодів.