Вы находитесь на официальном сайте производителя

 

новини

Gerd_Billerbeck_portrait24 січня 2014, на 93 році життя, помер Герд Біллербек, засновник компанії та торгової марки «Біллербек».
Легенда текстильної промисловості Німеччини, протягом багатьох років Герд Біллербек вважався піонером у дослідженні проблем сну і розробці постільних речей та аксесуарів. А почалося все з проголошення "Реформи сну Біллербек", ідеєю якої були дослідження поведінки людини у сні і застосування результатів досліджень на практиці. Саме Герд Біллербек по-новому розробив і створив вовняну ковдру у звичному сьогодні для нас стьобаному вигляді і вже в 1948 році зареєстрував марку billerbeck. Його новаторські ідеї завжди йшли на благо всієї галузі. Так, в 1980 році він вперше розробив ортопедичну подушку з функцією підтримки шиї. У той час Біллербек сильно випереджав свою епоху, тоді як сьогодні ортопедичні подушки стали звичайною складовою в асортименті всіх фірм, що виробляють постільні приналежності. Вивчення людських звичок і побажаннь, пов'язаних зі сном, лягли в основу «відповідального виробництва» постільних речей Billerbeck і в кінцевому підсумку проявилися у створенні «Фонду Сну і Здоров'я Billerbeck» в 1984 році. Цей Фонд і донині сприяє дослідженню факторів, що впливають на сон.
Сьогодні з ім'ям Billerbeck люди в багатьох країнах традиційно пов'язують високоякісні і бездоганно виготовлені подушки, ковдри, наматрацники та матраци. Ці міцні асоціації є результатом стабільного успіху традицій компанії в сегменті виробництва і продажу постільних речей. Компанія Billerbeck за свою більш ніж 90-річну історію завжди надавала великого значення сімейним коріння і традиціям. І в даний час клієнти, торгові партнери, постачальники і співробітники можуть покладатися на стабільність і спадкоємність в корпоративній структурі Billerbeck.
Яскрава і плідна біографія Герда Біллербек, чудової людини, бізнесмена і ентузіаста, може служити наочним прикладом для тих, хто бажав би домогтися успіху в житті виключно своєю наполегливою працею, присвятивши життя улюбленій справі. Ім'я Герда Біллербек, як і пам'ять про цю людину,  не загубиться з роками.