Вы находитесь на официальном сайте производителя

 

Про нас

Німецька фірма "Біллербек" - провідний в багатьох європейських країнах виробник ковдр, подушок та інших постільних речей - була заснована в 1921 році в місті Вупперталь Генріхом Біллербек і його компаньйоном як "Рейнська перопухова фабрика".

За останні п'ятдесят років, завдяки "реформі сну Біллербек" і широкому поширенню продукції, на основі медичних досліджень спільно з вченими, що займаються проблемами ортопедії, здорового сну і відпочинку, були розроблені і впроваджені у виробництво особливі технології виготовлення різних видів постільних речей.
Сьогодні офіси компанії знаходяться в Німеччині, США, Австрії, Японії, Південній Кореї, Швейцарії, Угорщини, України та Росії. Десятки представництв і тисячі консультантів у всьому світі щодня допомагають мільйонам людей здобувати здоровий, комфортний сон. А це означає, що "Біллербек" - ім'я, якому довіряють у всьому світі, продукція, чия якість заслужила визнання і користується попитом.
У ході збільшення виробничих потужностей в 1991 році було засновано перше підприємство "Біллербек-Україна" для виробництва перопухових ковдр і подушок за новітніми європейськими технологіями і традиціям компанії. А в 1993 році відкрито підприємство "Герд Біллербек ГмбХ" у Києві. Сьогодні два сучасних виробничих комплекси випускають в Україні постільні приналежності Біллербек, використовуючи десять різних видів наповнювачів: пух водоплавної птиці, овечу, верблюжу і кашемірову вовну, бавовняне, шовкове і бамбукове волокно, віскозу, тенсела, а також силіконізовані синтетичні волокна. Регіональні представництва компанії працюють в Дніпропетровську, Харкові, Криму, Одесі, Хмельницькому та Чорткові. Більше двохсот партнерів працюють у Києві та інших містах України.
Робота підприємства, що виступає провідником філософії "Біллербек" в Україні, дозволила зробити європейську якість доступною українському споживачеві.