Вы находитесь на официальном сайте производителя

 

Трикотажні простирадла Kaeppel - комфортне рішення

Постільні приналежності з трикотажу мають особливу комфортність і практичність

 

Якщо, звичайно, мова йде про простирадла німецької торгової марки KAEPPEL. Про їх м'якості, комфортність можна говорити багато. Адже ці приналежності для сну зроблені спеціально для того, щоб дарувати спокійний сон, затишок і найприємніші відчуття. Вони виготовлені з натуральної бавовни джерсі високої якості. Спати на них одне задоволення, адже відчуття від дотиків до тіла матеріалу будуть найприємнішими. Використання 100% бавовни - гарантія довгострокового використання. Запорукою бездоганної якості звичайно ж буде легендарна німецька відповідальність і ретельний підхід. Завдяки чому споживачі в Європі і нашій країні мають відмінну можливість насолоджуватися комфортним відпочинком.

Особливістю трикотажних простирадл Кеппел є їх конструкція. Їх роблять з кріпленням на гумці, яке йде по колу, щоб забезпечити надійність фіксації. У виробах використовують еластичне полотно, яке дозволяє забезпечити прекрасну посадку на матрац простирадла, не створюючи зморшки і горби. Саме тому на них можна спати всю ніч не страждаючи від складок, які створюють дискомфорт. А ще простирадла дихають, вони не будуть вологими після сну і будуть просто відмінно пратися. Багатьом сподобається і те, що їх не потрібно буде прасувати, а значить це хороша економія часу. Це справжня мрія господині.

Ще до переваг виробів німецького виробника Kaeppel потрібно віднести багату кольорову гаму. Різноманітність палітри дозволяє створювати модні комбінації під настрій або сезон. Завдяки чому підібрати ідеальний варіант по своєму смаку або отримати відразу декілька якісниї і стильних простирадл завжди просто. Так само просто можна вибрати і простирадло за розміром, оскільки вони представлені в різних варіантах.