Вы находитесь на официальном сайте производителя

 

Подушки

Подушка М-9

Цена от:4,85 €

В корзину
z

Великий вибір подушок для сну

Важко уявити собі спальню без ліжка, а ще складніше - представити ліжко без подушки! М'які і зручні, вони допомагають нам відчувати себе під час сну максимально комфортно. Якщо ж ваша подушка погано збивається, у ній з'явилися грудочки, вона втратила форму – настав час купити нову подушку!

Завдяки наповнювачу - гусячому і качиному пуху і дрібному перу - подушка може гарантувати нам спокійний сон. У вас алергія на пух? У нашому інтернет-магазині ви можете купити подушки Billerbeck з наповнювачем з синтетичних антиалергенних поліефірних волокон.

Зараз у магазинах Києва можна знайти різноманітні варіанти ортопедичних подушок, але що це за подушки і для чого вони потрібні - хто знає. Ортопедичні подушки забезпечують правильне положення хребта, а саме - його шийного відділу. Завдяки їм після сну ви відчуваєте,що відпочили і виспалися. А от якщо Ви встаєте вранці з болем у шиї, з затерплими плечима, з ниючою спиною або з головим болем - можливо, пора відправити Вашу подушку в утиль, а Вам пора дзвонити в наш магазин в Києві, щоб зробити замовлення на ортопедичні подушки!

Приємного вам вибору і комфортного сну!