Вы находитесь на официальном сайте производителя

 

Ковдри

Ковдра Аура

Цена от:65,61 €

В корзину

ковдра Ніна

Цена от:50,51 €

В корзину
z

Обираємо ковдру: секрети солодкого сну

З ковдрою ми знайомі з раннього дитинства - під ним тепло, затишно і не страшно. Але іноді нам складно переживати ці відчуття, оскільки деякі ковдри призводять до дискомфорту: під одними жарко, під іншими потієш, а треті взагалі важкі! Як же вибрати свою ковдру?

По-перше, перед тим, як купити теплу ковдру, вам варто подумати про наповнювачі. Найлегші і теплі - це пухові ковдри. Саме вони створюють затишну теплу легкість в постелях малюків і зігрівають літніх людей, не створюючи відчуття тяжкості. Однак, якщо у ваших рідних алергія, вам варто задуматися над покупкою ковдри з наповнювачем з синтетичного антиалергенного волокна. Якщо ж ночі у вашому регіоні холодні або на опалення не зовсім доводиться розраховувати, ваш варіант - ковдра з чесаної вовни.

По-друге, вам точно потрібно знати, наскільки теплу ковдру ви хочете. Так, перед тим, як купити ковдру в нашому інтернет магазині, ви можете ознайомитися з маркуванням «Крапки тепла», яку компанія Біллербек розробила спеціально для забезпечення максимального комфорту своїх покупців. Чим більше «Крапок тепла», тим тепліша ковдра.

Ну і нарешті - визначитеся з розміром ковдри. Ви можете купити двоспальна ковдра, але на односпальним ліжка воно вам буде явно ні до чого.

Отже, основа солодкого сну це оптимальний наповнювач, приємна температура і комфортний розмір ковдри і все це з доставкою по всій Україні, будь то Київ, Львів чи будь інше місто! Солодких вам снів!