Вы находитесь на официальном сайте производителя

 

Ексклюзивні товари

Подушка Rondo

Цена от:124,75 €

В корзину

Excelsior mono

Цена от:1 525,94 €

В корзину
z

billerbeck_logoСерія Exclusive представлена унікальними постільними речами Billerbeck, які знаходять свою форму на виробництвах Німеччини, Угорщини та Швейцарії.
Подушки і ковдри Exclusive - це вінець багаторічної клопіткої роботи з дослідження проблем сну. Сама ідея проведення таких досліджень належить Герду Біллербек, що зібрав більше 50 років тому дослідницький колектив, який пізніше, в 1984 році, був реорганізований в "Фонд сну і здоров'я". Завданням цього Фонду є пошук і створення кращих умов для здорового сну і застосування результатів цих досліджень при виробництві продукції Billerbeck.

dauny_logo"Фонд сну і здоров'я" підтвердив переконання в тому, що індивідуальні відмінності людей знаходять своє відображення в індивідуальних потребах сну. Кожній людині притаманні його власні анатомічні та біохімічні особливості, які проявляються в дуже особистій культурі сну. І тільки чудове поєднання натуральних наповнювачів найвищої якості, кращих тканин європейського виробництва, новітніх технологій і ручної праці дозволяє представити на вибір покупців такий широкий і унікальний асортимент продукції.
Програма Billerbeck Exclusive - це розкішний сон для всієї родини!