Чи знали Ви, що в середньому ми спимо цілих 25 років? Ціла третина нашого життя проходить в ліжку, тому дуже важливо забезпечити цю частину життя максимальним комфортом і затишком.
Холода настали занадто швидко, а старі ковдри стали тонкими і зовсім не гріють? Саме час купити нову, а головне - теплу ковдру. Як вибрати таку ковдру, щоб зовсім не хотілося прокидатися холодним зимовим ранком? Щоб підібрати ідеальний варіант, доведеться витратити чимало часу на пошуки, адже різноманітність досить широка. У зимовий час вибір ковдри залежить від того, наскільки добре виріб зберігає тепло. Але, забувати про комфорт, безумовно, не варто!
При виборі зимової ковдри звертайте увагу на:
-Наскільки добре ковдра проводить тепло: найтеплішим варіантом на зиму буде наповнювач з гусячим пухом або вовною. Оскільки натуральні наповнювачі підтримують приплив і відтік повітря, вони зберігають тепло взимку і холод - влітку.
-Чи не викличе наповнювач алергію: боятися алергії точно не варто, якщо ви вибрали виріб з синтетичним або штучним наповнювачем. У той час як натуральний матеріал, навпаки, може її викликати.
-Здатність ковдри поглинати вологу: ковдри з високою гігроскопічністю відводять надлишок вологи з тіла що дозволяє підтримувати оптимальну температуру тіла.
-Ковдра має бути легкою.
-Теплота ковдри: позначається у вигляді крапок. Чим їх більше, тим тепліше буде ковдру. Найтеплішим вважається варіант з 5 крапками, тому на зиму це ідеальний варіант.
-Простота догляду: синтетичні і штучні (з наповнювачем, виготовленим штучним шляхом з натуральної сировини: віскозою, бамбуком або евкаліптом) ковдри легко стираються в машинці. Вони досить швидко сохнуть і повертають свою форму.
Тому, для того, щоб зігрітися взимку, краще обрати ковдру з гусячим або вовняним наповнювачем з 4-5 точками тепла.
На сайті Billerbeck Ви можете купити плед такі зимові ковдри:
Розмір: 155 * 220/200 * 220
Вага наповнювача 1700
Чохол: сатин (100%) хлопок
Наповнювач: 50% вовна альпаки, 50% чесана овеча вовна
Вовна альпаки в три рази міцніше і в сім разів тепліше, ніж вовна вівці. Альпака має більш тепле хутро, ніж інші види тварин, а її вовна прекрасно поглинає вологу, залишаючись при цьому сухою на дотик.
Не рекомендується прати, але бажано регулярне провітрювання.
2. Ковдра Billerbeck верблюжа Камелія
Розмір: від 140 * 205 до 220 * 240
Вага наповнювача 1000
Чохол: 100% бавовна
У наповненні ковдри використана верблюжа вовна, а сам наповнювач приємного кавового кольору. Ковдра ніжна і легка, а найголовніше - добре зігріває під час зимових холодів.
3. Ковдра Billerbeck Кашемір Сатин
Розмір: 140 * 205 до 200 * 220
Вага наповнювача: 200
Чохол: сатин
Наповнювач: 50% чесана овеча вовна, 50% кашемір
Кашемір - це вовна гірських кіз. Волокно вовни настільки тонко, що його ледь вийде розрізнити оком. Кашемірові ковдри володіють такими винятковими властивостями, як:
-Невагомість виробу - вона пов'язана з ексклюзивною тонкістю кожного волоска, який приблизно в три рази тонше за людську волосину.
-Ковдри буквально «дихають» - завдяки найтоншій витіюватості волокон створюється безліч дрібних повітряних камер.
-Підвищена м'якість - натуральні волокна настільки гладкі, що можуть змагатися з шовком.
-Вироби володіють гігроскопічністю - під ковдрою з кашеміру неможливо спітніти через її унікальну здатність втягувати надлишки вологи.
-Унікальна теплопровідність вироби - ви навряд чи знайдете більш теплі ковдри.
-Кашемір гіпоалергенний - в ньому ніколи не заводяться пилові кліщі.