Ковдра для суворих зим

Зима — це коли холодно. Завжди холодно. Але ні, дещо не так. Зима з Billerbeck — це затишно, тепло та атмосферно. Звісно, у цю пору року хочеться насолодитися комфортним сном, обіймаючись з подушкою і ковдрою, тому дуже важливо відповідально підійти до їх вибору, адже саме вони зроблять ваш сон здоровим та спокійним. 

Багато з нас відкладають питання покупки цього важливого атрибуту, а потім обирають з того, що прийдеться.  Якщо ви не встигли завчасно придбати ковдру, ми підготували для вас зручну підбірку для найсуворішої зими.

Для початку потрібно визначитися з наповнювачем зимової ковдри —  пух, верблюжа чи овеча вовна. 

Пух — найпопулярніший наповнювач у зимову пору року. Натуральний пух робить ковдру  легкою, м’якою, та звісно, дуже теплою. Пух дуже легко підлаштовується під оптимальну температуру та вбирає вологу. Найліпше віддати перевагу касетним ковдрам, структура чохла яких представляє сукупність спеціальних секцій. Касетна конструкція рівномірно розташовує наповнювач та перешкоджає появі порожнечі, через яке виходить тепло.

Догляд за пуховою ковдрою.

  • Після кожної ночі добре струшуйте пухову ковдру — цей нескладний крок дозволить пуху «дихати» впродовж дня та покращить мікроциркуляцію повітря у виробі;

  • Щомісяця провітрюйте пухову ковдру на балконі або в добре провітрюваному приміщенні;

  • Прати пухову ковдру можна вручну, проте не бажано. Якщо ви все ж таки обрали цей спосіб, радимо використовувати мило, шампунь або рідкий порошок для того, щоб не з’явилися мильні розводи від інших мийних засобів;

  • Прання в машинці допустимо, але відповідно до інструкції, яка вказана на ярлику;

  • Для рівномірного висихання — використовуйте сушку. 

Верблюжа вовна відрізняється серед інших наповнювачів відмінною гігроскопічністю. Ковдри з таким наповнювачем довго служать — близько 15 років, не втрачаючи своїх експлуатаційних якостей. Так само, як і пух, наповнювач з верблюжої  вовни дуже м’який . До речі, завдяки ланоліну (вовняний віск), що міститься у  вовні верблюда, ковдра з верблюжою вовною позитивно впливає на стан шкіри, суглобів та м’язів. 

Овеча вовна відмінно зберігає баланс температури, що дуже важливо взимку —  гріти, але не перегрівати. Вовна здатна поглинати до 40% вологи, залишаючись при цьому сухою, вбирати та нейтралізувати шкідливі речовини, які виділяються з потом людини. Завдяки цьому в ліжку зберігається оптимальний для організму мікроклімат.  

Догляд за верблюжою та овечою ковдрою.

  • Вовняні ковдри люблять свіже повітря — намагайтеся провітрювати ковдру не рідше, ніж один раз на місяць;

  • Прати ковдру з таким наповнювачем не бажано, краще обійтися пилососом, почистити ковдру вручну або здати в суху хімчистку;

  • Для зберігання обирайте сухе та добре провітрюване приміщення / шафу. Якщо ви не плануєте використовувати ковдру протягом тривалого часу — загорніть ковдру в спеціальний чохол.

Як вибрати ковдру за розміром?

За стандартом розміри діляться на:  дитячі, полуторні, двоспальні, . Обираючи розмір, потрібно знати точну довжину і ширину підковдри своєї постільної білизни. До речі, радимо підбирати розмір ковдри не впритул, а менше (приблизно на 3-5 сантиметрів) для того, щоб вона не заламувалася та рівномірно розподілялася в підковдрі.

Сподіваємося, наведена інформація допоможе вам обрати зимову ковдру та зробити замовлення в інтернет-магазині Billerbeck. Адже ми, як експерти здорового сну, беремо на себе створення найм'якіших, найзатишніших і просто най-най кращих ковдр та подушок!