Особливості та Переваги верблюжої ковдри

При виготовленні виробів з верблюжої вовни жоден верблюд не страждає: шерсть або зістригають після линяння тварини, або збирають відразу після линяння.

 

При виготовленні верблюжої ковдри Billerbeck в якості наповнювача використовується підпушок верблюдів — він дуже м'який та ніжний. Також він вважається найціннішим матеріалом, адже отримати його можна тільки вручну вичісуючи тварину. Верблюжа бавовна не фарбується, щоб не погіршувати її властивості.

 

Перевагами ковдр верблюжої вовни вважають:

  • терморегуляцію;

  • повітропроникність;

  • легкість і м'якість;

  • антисептичні ворсинки шерсті;

  • зняття напруги, головного болю, болю в суглобах і м'язах, поліпшення кровообігу;

  • довговічність.

 

Проте, догляд за ковдрою з верблюжої вовни повинен бути дуже трепетним, адже якщо ковдрі не приділяти належної уваги — вона проживе менше, ніж могла б. Також подібні ковдри часто підробляють, тому вибирати їх треба дуже ретельно. Варто звернути увагу на те, що хоч шерсть верблюда і вважається гіпоалергенною, у деяких людей може виникати алергічна реакція на неї. Причиною такої реакції може бути ланолін, який покриває ворсинки шерсті і робить ковдру антисептичною.

 

Оскільки догляд за верблюжою ковдрою грає дуже важливу роль, варто приділити йому особливу увагу.

Перш за все, обов'язково використовуйте підковдру, щоб захистити ковдру від пошкоджень, забруднень і пилу. Бажано використовувати підковдру з натуральних тканин, аби ковдра дихала.

Багатьох цікавить, чи можна прати ковдру з верблюжої вовни. Відповідь: можна, але тільки руками, оскільки це найбезпечніший варіант. Якщо ви все ж таки ризикнули прати верблюжу ковдру в пральній машині, використовуйте виключно делікатний режим. Температура повинна бути не більше 30 °C, аби ковдра не деформувалася після прання. Порошок слід вибирати для вовняних виробів. Сушити ковдру можна на вулиці або в провітрюваному приміщенні.

 

Спіть солодко із Billerbeck!